14 Mart 2023 Salı

Şehirler Arası Kurye

Şehirler arası kurye hedefinize vardığınızda ve keşfettiğinizde önemli bir şey geride kaldı, bazen sadece ''Şehirlerarası Kurye Hizmeti'' günü kurtarabilir ve belki de işinizi.

Esnek ve rekabetçi kurye ve nakliye Fiyatları Şehirlerarası Kurye Hizmetinde, her müşterinin her seviyedeki nakliye ihtiyacını karşılamak için mümkün olan en ucuz fiyatlarla esnek şehirlerarası kurye hizmetleri sunmaya çalışıyoruz.

Şehirlerarası KuryeTürkiye'nin tamamına Akıncı şehirlerarası kuryemizle kargo teslimatı!
Hızlı Şehirlerarası KuryeAcele gönderileriniz için hızlı şehirlerarası kurye teslimatı !
Şehirlerarası Arabalı KuryeŞehirlerarası kargo ihtiyaçlarınız için arabalı kurye araç filomuz !
Kamyonet & Ağır Vasıta KuryeŞehirlerarası gidecek olan 10.000 kg den ağır ürünleriniz için çözümler !
7/24 Kurye ÇözümleriYılın her anı teslimat için hazır ve %99 memnuniyet garantisi !

Şehirlerarası Kurye

Deneyimli ve güler yüzlü şehirlerarası kuryemizin birincil hedefi her zaman A+ kalite şehirlerarası kurye hizmeti, ekipman ve tesisler sağlayarak müşterilerle uzun vadeli ilişkiler geliştirmek olmuştur ve olmaya devam edecektir. 

Şehirlerarası Kurye ile Kapıda Ödeme: Müşteriler, alıcıdan para toplamak için siparişle birlikte bir paket gönderebilir. iletişim için 7/24 arayabilirsiniz, +90 543 748 61 61 ya da (0216) 309 40 00 veya mail@motokuryem.com.tr

 1. Hızlı Şehirlerarası Kurye Servisi: Zaman her şeydir, bu nedenle Şehirler arası kuryelerimiz, çeşitli rotalardan malların hızlı ve zamanında teslimatını sağlar. Geniş bir erişimimiz var.
 2. Güvenli Şehirlerarası Kurye Teslimatı: Güvenilir ve uzman tarafından ele alınarak güvenli teslimat sağlıyoruz. Malın boyutu ve boyutu ne olursa olsun, lojistik ortaklarımızın mallarınızla ilgilenmesini sağlıyoruz.
 3. Profesyonel Şehirlerarası Kurye Çözümleri: Araç seçiminden rota desteğine ve depoya kadar sizin için eksiksiz bir çözümümüz var. Teknolojimiz %100 doğru olup %100 müşteri memnuniyeti sağlar.
Şehirlerarası kurye servisimiz kaliteli hizmete olan bağlılığı ve girişimci ruhu, şirketi müşterilerine en iyi şehirlerarası kurye hizmeti sunmak için sürekli olarak en iyi yöntemleri aramaya motive eder. 
Şehirlerarası Kurye 7/24


Şehirler Arası Express Servisler

Şehirlerarası Kurye hizmetinin ülke genelinde müşterinin zarflarını, kolilerini veya motorlu taşıtlar, otomobil parçaları vb. diğer ağır malzemeleri gönderebileceği veya teslim edebileceği 81 şubesi vardır.  Teslimatın ardından, personele paketin ödemesi yapıldıktan sonra, 72 saat içinde parasını alması için müşteriyi arayacaktır. 

 1. Güvenli Şehirlerarası Transfer: Endişelenecek bir şey yok. Her gönderiyi sürekli olarak izliyoruz, bu nedenle 25 iş günü içinde teslim edilmezse, anında yeniden gönderim veya tam geri ödeme için uygunsunuz.
 2. Hızlı ve Risksiz Kurye Hizmetleri: Dünya çapındaki tüm siparişlerde %100 risksiz kargo takibi sağlıyoruz, 24 saat içinde gönderinizi gerçek zamanlı olarak takip etmek için bir bağlantı içeren otomatik bir e-posta gönderilir.
 3. Kapsamlı Kurye Çözümleri: Lojistik endüstrisi için yenilikçi çözümlerin lider sağlayıcısıyız. Müşterilerimizin rekabet avantajını artırmayı ve tüm paydaşlarımız için değeri optimize etmeyi amaçlıyoruz.
 4. Müşteri Memnuniyeti Odaklı Kurye Teslimatı: Geleneksel navlun hareketlerinin çok ötesine uzanan geniş bir lojistik dış kaynak hizmetleri yelpazesi sunuyoruz.
 5. Kurye & Kargo Bildirimleri ve Raporları: Hızlı ve güveniliriz Güvenlik ve Uyumluluk Güvenlik sistemlerimiz mükemmel bir şekilde oluşturulmuştur.

Şehirler arası Express kurye şirketimiz, bu sektördeki uzun yıllara dayanan deneyime sahip olup, ülke geneline yayılmış kendi lojistik merkezlerimizle, güvenli, güvenilir, ekonomik ve özelleştirilmiş lojistik sağlamamıza yardımcı olan, ülke çapında ve şehirlerarası kurye genişliğinde bir ortaklar ağı oluşturmayı başarmıştır. müşterilerimize ve ortaklarımıza çözümler.

Şehirler Arası Gün İçi Teslimat

Şehirlerarası Gidiş/Dönüş Servisi: Teslimat anında imzalı bir fatura veya makbuz almak için gönderinizi siparişlerle gönderin. Bu, kredi faturasının malın teslimi sırasında imzalanmasına ihtiyaç duyan ve bunu yapmak için bir çalışanını gönderme zahmetinden. 

Şehirler arası gün içi teslimat maliyetinden kaçınmak isteyen işletmeler için ideal bir hizmettir. Ayrıca, bu hizmete devlet dairelerinde başvuru ve lisanslar için 3'e kadar durak dahildir ve bekleme süresi ve duraklara göre fiyatı farklı şekilde değişir.

Hızlı Kargo Şehirler Arası

Şehirlerarası Kurye Hizmeti ile gönderileriniz garanti altına alınır, gönderilerinizi istediğiniz zaman teslim edecek hızlı ve güvenilir filolarımız ve tırlarımız mevcuttur. Yük taşımacılığı, tedarik zinciri çözümleri, depolama ve dağıtım, müşteri kaynak alanı hizmetleri. 

Şehirlerarası motorlu kurye servisi, Tam Kamyon Yükü Taşımacılığı (FTL) ve Kamyon Yükünden Az Kargo (LTL) hizmeti sağlama konusunda bilgiliyiz. Depo hizmetimiz var ve taşımacılık sektörünün adını hep önde tutmak hedefiyle eksiksiz bir çözüm sunarak destek oluyoruz. Verimli ekip çalışması ile entegre bir çözüm sunuyoruz. 

Şehirlerarası Kargo ve Kurye Hizmeti


En Hızlı Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Kendini işine adamış Şehirlerarası hızlı kurye ekibi olarak, bütçelenmiş bir fiyata en rekabetçi çözümü sunuyoruz. Tıkla Şehirlerarası Kurye Çağır kurye çağır formunu doldurun, hemen kapınıza kuryemiz gelsin !

 • Takip Desteği: Malların 7/24 gerçek zamanlı takip verileri
 • Hızlı ve Zamanında teslimat
 • Daha düşük stoklar ve artan satış ciroları anlamına gelir
 • Güvenli işleme: Hatasız, doğru ve güvenli teslimatlar.
 • Güvenilir kaynak: Hızlı takip talep hizmeti
 • Müşteri desteği: Daha hızlı sorun çözümü
 • özel olarak tasarlanmış hizmetler ve fiyatlandırma

Gümrük, güvenlik ve sigorta, sıcaklık kontrollü lojistik ve kurye endüstri sektörü çözümleri, komisyonculuk veya lider lojistik tabanlı çözümler olsun, ülke çapında lojistik hizmetler sunuyoruz. 

Şehirler Arası Kurye


Şehirler Arası Kurye Hizmetleri

Şehirler arası kurye hizmetleri ve unuttuklarınız dijital yollarla gönderilemiyorsa, fiziksel malzemeyi anında teslim etmek için şehirler arası kurye servisinize ihtiyacınız var. 

Şehirler arası kurye hizmeti ana üssümüzün 250 km bir yarıçapındaki çalışmalara odaklanmaktadır. Ancak durum gerektirdiğinde Türkiye'nin tamamına kadar şehirler arası kurye teslimatı yapabiliriz.


Şehirler Arası Kurye Aynı Gün Teslimat

Sizi bir şehirler arası acil kargo teslimatından kurtarmak için ''şehirler arası kurye'' teslimat gerektiğinde şu faktörleri göz önünde bulundurun: Şehirlerarası moto kurye paketi ne zaman teslim alınmaya hazır ve nereye gidiyor? Ne kadar net olursanız, ne kadar süreceğini ve ne zaman ulaşmasının beklenebileceğini o kadar yakından tahmin edebiliriz.

Her zaman olduğu gibi, şehirler arası hızlı kargo teslimatı boyunca herhangi bir sorun olursa, her zaman doğrudan şehirler arası kuryenizle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hızınızı, varış noktanızı veya rezervasyon bilgilerinizi doğrudan şehirler arası kurye web sitemiz, iOS veya Android uygulamamızdan değiştirebilirsiniz. Artık çok kolay. 

Şehirler Arası Kurye Aynı Gün Teslimat


Şehir İçi Express Kurye

Şehir içi Express kurye teslimatı hizmetini arayan Express kurye müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz ve onlara en iyi durum senaryolarını sunuyoruz: teslimat için gerçekçi bir zaman ve bunun maliyeti ne olacak. 

Trafik sıkışıklığını, yol kapanmasını, kötü hava koşullarını ve birkaç gerekli şehirlerarası kurye sürücü molasını kapsamak için her zaman biraz boşluk bırakıyoruz. 

Şehirlerarası Kurye Lojistikleri

Şehirlerarası kurye lojistikleri beklenmedik bir sorun çıkarsa, müşteriyi hemen arar ve bilgilendiririz. Böylece şehirlerarası kargo paketin nerede olduğu ile ilgili hiçbir soru kalmaz. ''Şehirlerarası Kurye Hizmetine'' ihtiyaç duyduğunda, yerel bir şehirler arası kurye şirketine güvenmek yerine şehirler arası moto kuryelerini arar ve bir moto kurye göndeririz. 

Uluslararası ve çok dilli müşteri hizmetleri. Şehirler arası kurye lojistikleri öneticimiz ve bilgili ve ihtiyacınız olduğunda size yardım etmeye hazır harika insanlardan oluşan bir ofisimiz var.

Şehirlerarası Kurye Paketin Ne Zaman Teslim Ediliyor? 

İşe başlamayı bekleyebilir mi yoksa saat ne olursa olsun en kısa sürede uygun ellere mi geçmesi gerekiyor? Her iki durumda da, malzemeleri alıp doğrudan varış noktasına kadar süreceğiz. Ancak başka seçenekleriniz de olabilir ve varsa bunları bilmenizi isteriz. 

Belirli varış noktaları için örnek ücretler için aşağıya bakın. Profesyonel oran örnekleri. Çoklu operatör hesabınız ayrıca tüm ülkelerdeki tüm taşıyıcılarımızla herhangi bir taahhüt olmaksızın avantajlı anlaşmalar içerir.

Şehirler Arası Kurye Fiyatı Nedir?

Şehirler arası kurye fiyatı hesabınızla işletmenizin büyüklüğü, coğrafi konumunuz ne olursa olsun giriş ücreti ödemezsiniz. Birkaç tıklamayla şehirlerarası kurye fiyatı ve müşteri alanınıza erişin, hizmetlerimizi çevrimiçi olarak karşılaştırın ve satın alın.

Türkiye'nin geri kalanında gönderilerinizi hiçbir kısıtlama ve taahhüt olmadan yapın! Şehirler arası kurye fiyatlarımızın hiçbir gizli ücreti veya ek maliyeti yoktur. 

Şehirlerarası aynı gün kargo teslimi ülkenin diğer tarafında olması gereken şehirlerarası kargolar için mükemmeldir. Şehirlerarası teslimat için rezervasyon yapın ve kurye paketinizi varış noktasına giderken canlı takip edin. 
Şehirler Arası Kurye Fiyatı


Şehirlerarası Araçlı Kurye

Düşük hacimler için avantajlı şehirler arası araçlı kurye ve nakliye sözleşmeleri. Ayda 50 şehirlerarası araçlı kurye gönderiden kişiselleştirilmiş ücretler.

 • Şehirlerarası moto kurye sözleşmeleriniz için abonelik formülleri,
 • E-ticaret ve ulaşım teknolojisi uzmanlarından oluşan bir ekip,
 • Şehirlerarası kurye gönderilerinizi senkronize edin ve merkezileştirin.
 • Tüm şehirlerarası araçlı kurye gönderilerinizi tek şehirler arası kurye bir ara yüz üzerinden yönetin,
 • Şehirlerarası kurye siparişlerinizi içe aktarın ve en iyi teslimat seçeneğini seçin.

Şehirlerarası araçlı kurye paketi küçükse ve normal çalışma saatleri içinde aranırsak, şehirler arası araçlı kurye müşterilere genellikle bir gecede alabileceklerini tavsiye ederiz.

 1. Şehirlerarası araçlı kurye hizmetinden birkaç saat sonra gelebilir, 
 2. Bu sistemi kullanmak müşteriye birkaç yüz TL veya daha fazla tasarruf sağlayabilir. 
 3. Tabii ki, şehirlerarası kurye hizmetinin özel bakımını ve garantili teslimatını istiyorlarsa, bunu sağlamaktan mutluluk duyarız. 
 4. Hızlı ve güvenilir araçlı kurye ve şehirlerarası moto kurye hizmeti sunarken, maliyet tasarrufu konusunda müşterilerimizi her zaman gözettiğimize güvenin. 


Şehirler Arası Moto Kurye

Şehirler arası moto kurye hassas malzemeler için güvenlik ekipmanları ve tecrübeli kurye servisleri. Şehirler arası teslimatlar için, kurye paketiniz teslim alınmasından teslimata kadar tek bir elden geçer, bu nedenle hasar görme veya yoldan çıkma şansı yoktur. 

Platformumuzu hızlı ve verimli bir şekilde kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için çevrimiçi atölyeler başlattık! Şunlardan yararlanacaksınız: 

 1. Ücretsiz şehirler arası moto kurye teslim alma,
 2. Profesyoneller için şehirlerarası teslimat entegrasyonu,
 3. Şehirler arası ihracat,
 4. E-Ticaret Modülleri (Prestashop, Woocommerce, Magento, Shopify),
 5. Kendi şehirlerarası kurye sözleşmenizi bağlamak için API

Uzun vadeli şehirler arası moto kurye müşterilerimizden biri eğlence sektöründedir. Şehirler arası transfer veya gecelik hizmetlere güvenilemeyecek kadar hassas malzemeleri taşıması gerekiyor. 

18 yıl bizimle çalıştıktan sonra, işi zamanında ve sorunsuz bir şekilde yapacağımıza güveniyor. 

Şehirler Arası Hızlı Kargo

Şehirler arası hızlı kargo hizmetleri paketi zamanında teslim edebilir, ancak bu, şehirlerarası hızlı teslimat müşterinin paketi alabileceğini garanti etmez. Şehirler arası hızlı kargo müşterisi panik içinde bizi İstanbul da umutsuzca ihtiyaç duyduğu bazı kişisel eşyaları bırakmıştı, bunlardan biri de kimliğiydi. 

Şehirler arası hızlı kargo şoförü gelmeden önce müşteri, bir akşam yemeği gösterisine gittiğini bildirmek için şehirlerarası hızlı kurye şoförümüzü aradı. 

 1. Dünyadaki tüm ülkelere ve ülkelerden,
 2. Anlaşmalı şehirler arası hızlı kargo fiyatları üzerinden operatör tekliflerini karşılaştırın,
 3. Seçtiğiniz para biriminde ödeme yapın,
 4. Paketlerinizi 100.000 TL kadar sigortalayın,
 5. Telefonla özel şehirlerarası kurye müşteri hizmetleri.
Şehirler Arası Kurye Çağır


Şehirler Arası Acil Kurye

Şehirlerarası acil kurye lojistikleri şehirlerarası kurye lojistik teslimat hizmeti, Express acil kurye çok daha uygun maliyetli olacaktır. 

 • E-ticaret ve şehirler arası acil kurye paketlerinin gönderilmesi için otomasyon platformu. 
 • Platformumuz, lojistik sürecinizi otomatikleştirir.
 • Şehirlerarası acil kurye müşterilerinize birden fazla teslimat seçeneği sunun ve satışlarınızı artırın.
 • Taşıyıcı karşılaştırıcımızdan yararlanın veya kendi nakliye sözleşmelerinizi içe aktarın.
 • Yinelenen görevleri otomatikleştirin ve işinizi büyütmeye odaklanın.

Şehirler Arası Aynı Gün Kargo Teslimi

Şehirler arası aynı gün kargo teslimi, sözleşmeler, belgeler, paketler, kartonlar (tekli veya çoklu) ve küçük paketlenmiş mallar için idealdir. Tek seferlik bir çözüm veya günlük iş şehirlerarası teslimat hizmeti için mükemmel, sözleşmeye bağlı minimum veya limitimiz yok. 

 1. Şehirler arası aynı gün kargo teslimi kurye hizmeti için bir platform sunuyoruz,
 2. Bu nedenle kırılgan veya yüksek değerli eşyaların gönderilmesini önermiyoruz. 
 3. Şehirler arası aynı gün kargo teslimi aracılığıyla gönderilen tüm mallar, teslim alındığında alıcı tarafından imzalanmalıdır,
 4. Bu nedenle şehirler arası kurye veya aynı gün kargo yükünüzü her zaman birisinin, iş veya konutun bulunduğu bir varış noktasına adreslemeniz önemlidir. 
Uzun kayıt formları yok, uzun satırlar yok. Sadece birkaç dokunuşla halledin! Şehirler arası ve şehir hatları üzerinden göndermeye şimdi başlayın! İletişim için e-mail: mail@motokuryem.com.tr veya telefon numaramız 0543 748 61 61

Şehirler Arası Kurye Nasıl Çalışır?

 1. Şehirler arası kurye paketlerinizi dünyanın her yerine göndermek için ihtiyacınız olan her şey!
 2. Ücretsiz kayıt olun Şehirler arası kurye hesabınızı ücretsiz oluşturun: bir telefon, bir e-posta adresi ve hepsi bu!
 3. Şehirler arası kurye teklifinizi oluşturun ve operatörünüzü seçin Gönderinizle ilgili bilgileri doldurun. Şehirlerarası kurye paketin boyutu, malların değeri ve çok daha fazlası. Farklı operatörlerin Şehirler arası kurye fiyat tekliflerini karşılaştırın.
 4. Sepetinizi doğrulayın ve ödemeye devam edin. Tüm şehirler arası kurye gönderilerinizi tek seferde kredi kartı ve dilediğiniz para birimi ile ödeyebilirsiniz.
 5. Etiketlerinizi ve Şehirlerarası teslimat belgelerinizi oluşturun. Şehirler arası kurye gönderi etiketlerinizi ve ticari faturanızı yalnızca birkaç tıklamayla yazdırın. Alım tarihini seçin.
 6. Şehirler arası kurye gönderilerinizi otomatikleştirin. Tüm verilerinizi tek bir yerde tutun: Sevkiyat geçmişiniz, faturalarınız ve ödemeleriniz, adres defteriniz ve paketleme şablonlarınız. Manuel görevlerde zaman kaybetmeyi bırakın!
 7. Şehirler arası kurye gönderinizi hazırlayın Ürününüzü içeriğine uygun bir kutuya özenle paketleyiniz. 
 8. Şehirler arası kurye teslimatını bitirdin! Şehirlerarası moto kurye paketinizi bırakın veya teslimatı yapacak kişiyi bekleyin ve müşteri alanınızdan kargonuzu gerçek zamanlı olarak takip edin.

Şehirlerarası Kurye Gönderi Etiketi Nasıl Oluşturulur?

 • Şehirlerarası kurye gönderi etiketlerinizi kolayca oluşturun.
 • Şehirlerarası moto kurye gönderi etiketlerinizi yalnızca birkaç tıklamayla ve 1 dakikadan kısa sürede yazdırın.
 • Zamandan ve paradan tasarruf edin.
 • Anlaşmalı şehirlerarası kurye ücretlerinden yararlanın,
 • Kendi şehirlerarası teslimat sözleşmenizi entegre edin.


Kaynak:

 1. https://motorkurye.istanbul/sehirler-arasi-kurye/
 2. https://sehirlerarasi.motokurye.org.tr/sitemap

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder